O nás

Provozovatelem CVČ je Svět dětí na dlani, s.r.o.. Tato společnost byla založená v roce 2008 a nabízí program převážně pro rodiny s dětmi, jehož hlavní náplní jsou především kurzy plavání. Klientům nabízí kvalitní odbornou výuku ve vlastních prostorách s bazény, které splňují nejpřísnější normy pro plavání dětí již od narození.

Svoji činnost realizujeme na několika provozovnách:

ŘÍČANY

V Říčanech máme vlastní prostory na adrese Černokostelecká 2205, kde jsme v původně průmyslové hale zbudovali velmi komfortní prostor malého rodinného studia určeného pro plavání rodičů s dětmi do předškolního věku. V objektu máme k dispozici dva bazény - jeden je určen pro individuální lekce plavání dětí do pěti měsíců věku a druhý je pro malopočetné skupinky dětí od šesti měsíců věku v doprovodu rodičů. Větší bazén je naplněn vodou o teplotě 30°C a splňuje všechny náležitosti k plavání dětí této věkové kategorie. Součástí studia jsou odpovídající šatny a zázemí pro pohodlný pobyt před i po vlastní lekci plavání. Navíc je zde příjemná minikavárna poskytující drobné občerstvení pro dospělé i děti. Ve vyvýšeném patře jsou zbudovány čtyři menší místnosti, které slouží jako herna, odpočívárna, učebna a tělocvična. Z prosklené herny je krásný výhled na bazén pro doprovázející osoby.

V roce 2013 jsme vyhráli výběrové řízení na provozování Plavecké školy Na Fialce, kde od 1. 9. 2014 poskytujeme plavecké kurzy pro děti od cca 5 let a pro dospělé. Součástí naší činnosti jsou také plavecké kurzy pro ZŠ a MŠ. Kurzy probíhají v bazénu s délkou dráhy 25 m a s teplotou vody 28°C. Pro výuku dětí i dospělých máme nadstandardní vybavení plaveckými pomůckami.

V Říčanech jsme také založili úspěšný závodní plavecký klub nesoucí název PLAF. Klub má 20 členů, se kterým se aktivně zúčastňujeme plaveckých závodů.

MĚŠICE

Od 1. 4. 2013 jsme provozovatelem CVČ Měšice. Jedná se o krásně zrekonstruovaný původně zemědělský objekt, ve kterém je kavárna s hracím koutkem, počítačová učebna, dva víceúčelové sály a menší herna. Samozřejmostí je bazén, který je nerezový se standardní vodou s nižší chlorizací pro děti. Celý objekt je bezbariérový a doplněný velkým parkovacím prostorem, venkovní kavárnou i hřištěm. Ve všech prostorách je myšleno nejen na dospělé, ale hlavně na děti, které zde mají veškeré potřebné zázemí (dětská toaleta, přebalovací pulty...).