O nás

Provozovatelem CVČ byla od roku 2013 společnost Svět dětí na dlani, s.r.o.., od 1. 7. 2020 převzala díky smlouvě o postoupení a se souhlasem obce Měšice společnost Alotria s.r.o.. Tato společnost byla založená v roce 2019 a nabízí program převážně pro rodiny s dětmi, jehož hlavní náplní jsou především kurzy plavání. Klientům nabízí kvalitní odbornou výuku ve vlastních prostorách s bazény, které splňují nejpřísnější normy pro plavání dětí již od narození.

Objekt CVČ Měšice. Je krásně zrekonstruovaný původně zemědělský objekt, ve kterém je kavárna s hracím koutkem, počítačová učebna, dva víceúčelové sály a menší herna. Samozřejmostí je bazén, který je nerezový se standardní vodou s nižší chlorizací pro děti. Celý objekt je bezbariérový a doplněný velkým parkovacím prostorem, venkovní kavárnou i hřištěm. Ve všech prostorách je myšleno nejen na dospělé, ale hlavně na děti, které zde mají veškeré potřebné zázemí (dětská toaleta, přebalovací pulty...). 


V roce 2013 jsme vyhrála společnost Svět dětí na dlani s.r.o. výběrové řízení na provozování Plavecké školy Na Fialce, kde od 1. 9. 2014 poskytuje plavecké kurzy pro děti od cca 5 let a pro dospělé. I tuto činnost převzala postoupení slopečnost Alotria s.r.o. Součástí naší činnosti jsou také plavecké kurzy pro ZŠ a MŠ. Kurzy probíhají v bazénu s délkou dráhy 25 m a s teplotou vody 28°C. Pro výuku dětí i dospělých máme nadstandardní vybavení plaveckými pomůckami.

V Říčanech jsme také založili úspěšný závodní plavecký klub nesoucí název PLAF. Klub má 20 členů, se kterým se aktivně zúčastňujeme plaveckých závodů.