Kavárna

V naší kavárně si můžete pochutnat na kvalitní kávě, čaji a nealko nápojích. V létě vám rádi připravíme i lehké alkoholické osvěžení jako je Prosecco nebo je Aperol Spritz. V naší nabídce naleznete drobné občerstvení, oblíbené dětské zmrzliny, slané i sladké sušenky a dětské příkrmy . Připravíme vám také teplé tousty, panini, nebo krajíce domácího kváskového chleba s pomazánkou. Nabízíme i domácí drobenkové koláče, perníky, bábovky nebo štrůdly. Kromě občerstvení si u nás můžete zakoupit také přírodní kosmetiku i hygienické potřeby.

Pro malé hladovce máme k dispozici dětskou židličku, dětské nádobí a samozřejmostí je možnost ohřát si v mikrovlnné troubě přinesené jídlo nebo zakoupenou přesnídávku. Součástí kavárny je dětský koutek s kobercem a hračkami, zapůjčit si můžete také společenské stolní hry.

V provozní době kavárny je možno získat informace o připravovaných akcích nebo si vyzvednout přihlášky do kurzů plavání. Za hezkého počasí si můžete posedět také venku. Kávu nebo čaj vám připravíme i do kelímku s sebou a to jak v teplém, tak ve studeném provedení. Na venkovním hřišti si můžete zahrát kuličky, kroket či petanq. Vše potřebné vám rádi zapůjčíme. Pro děti je venku k dispozici velká trampolína.