Kavárna

V kavárně Vám nabízíme kvalitní kávu Dallmayr, čaj, nealko nápoje a drobné občerstvení. Sortiment jsme rozšířili o oblíbené dětské zmrzliny, připravíme Vám teplé tousty a zakoupit si můžete Marlenku, slané i sladké sušenky a dětské příkrmy. Nově u nás můžete ochutnat i bezlepkové dorty z pekárny Jako Doma. Kromě občerstvení nabízíme také přírodní kosmetiku i hygienické potřeby.

Dětem je k dispozici dětský koutek s kobercem a hračkami, pro malé hladovce nabízíme dětskou židličku na krmení, dětské nádobí a možnost ohřevu přineseného jídla i u nás nabízených příkrmů v mikrovlnné troubě či ohřívači lahví a přesnídávek. Součástí vybavení kavány jsou také hojdavaky. Zapůjčit si můžete také společenské stolní hry.

V provozní době kavárny je možno získat informace o připravovaných programech, či si rovnou vyzvednout přihlášky do těchto programů.

Posedět si můžete také venku na lavičce. Kávu či čaj Vám připravíme i do kelímku a to jak v teplém provedení tak i ve studené podobě :-) Na venkovním hřišti si můžete zahrát kuličky, kroket či petanq. Vše potřebné Vám rádi zapůjčíme. Pro děti je také k dispozici velká trampolína.

Součástí kavárny je také venkovní terasa s kapacitou cca 35 míst. Venkovní nábytek je sestaven  z pohodlných křesílek i vysokých polohovatelných křesel, k dispozici jsou dvě lavičky a několik stolů. Pro děti je zde velká trampolína, dětská hrací plocha s prolézačkou, maxi kostkama ke stavění. Můžete si zde zahrát kuličky, petanque i kroket - vše vám v kavárně velmi rádi zapůjčíme, včetně tištěných pravidel pro jednotlivé hry. Připravili jsme také piknikové sady včetně dek i stínících ministanů pro malé děti pro využití louky za hřištěm.