Prázdninové kurzy

I o prázdninách můžete u nás absolvovat kurz plavání :-) Nabízíme:

  • kurzy plavání v bazénu pro rodiče s dětmi od šesti měsíců do čtyř let
  • kurzy plavání v bazénu pro děti bez rodičů od čtyř let

  • jednotlivé zkušební lekce i individuální

  • pronájem bazénu pro rodiny s dětmi

Intenzivní kurzy

Týdenní intenzivní kurz je určen pro děti s rodiči od 6 měsíců do 4 let a pro děti bez rodičů od 4 let. Jedná se o pět lekcí, které proběhnou během jednoho týdne každý den vždy ve stejný čas. Tyto kurzy probíhají na základě dohody s přihlášenými klienty.

Tento druh kurzu doporučujeme dětem, které se z jakéhokoliv důvodu bojí vody; dětem, jejichž rodiče měli v minulosti špatnou zkušenost s vodním prostředím; dětem, které si chtějí upevnit vše, co se doposud naučili. Kurz je vhodný zejména pro děti od 3 let.

Každodenní pobyt v bazénu spojený s hravou formou výuky přináší rychlé zlepšení plaveckých dovedností dítěte. 

Budeme plavat v týdnu 12.-16. a 19.-23. července a taky 9.-13. a 23.-27. srpna - dopoledne děti cca do 3 let s rodiči, odpoledne od 16:00 děti bez rodičů. Na základě vašich přihlášek vytvoříme skupiny dětí s podobným věkem i zkušenostmi.  Týdenní kurz je 5 lekcí + 1 lekce zdarma, kterou můžete využít i jako 30 minut volného plavání, nebo jako rodinné plavání o víkendu. Cena týdenního intenzivního kurzu je 1 800,- Kč. Přihlásit se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře, do zprávy napište věk dítěte a předchozí zkušenosti, nebo absolvované kurzy plavání, abychom dítě správně zařadili :-)