Prázdninové kurzy

Věrnostní slevy a to až 50%. Informace jsou k dispozici i v centru na recepci.

nabízíme:

  • kurzy plavání v bazénu pro rodiče s dětmi od šesti měsíců do čtyř let
  • kurzy plavání v bazénu pro děti bez rodičů od čtyř let

  • jednotlivé zkušební lekce i individuální

  • pronájem bazénu pro rodiny s dětmi

Během prázdnin jsme pro Vás připravili několik variant kurzů plavání, abyste si i během dovolených mohli vybrat termíny, které Vám nejvíce vyhovují. Ceny kurzů jsou až o 20% nižší a to především proto, že u těchto kurzů je omezená možnost čerpat náhrady.

Standardní kurzy 

Kurz je určen pro děti s rodiči od 6 měsíců do 4 let a pro děti bez rodičů od 4 let. Kurz nabízí 4 lekce po dobu 4 týdnů. Lekce probíhají vždy jeden den v týdnu ve stejný čas po dobu čtyř po sobě jdoucích týdnů. Tyto kurzy budou probíhat vždy ve čtvrtek mezi 9:00 a 11:00.

Intenzivní kurzy (červenec-srpen NEPROBÍHAJÍ)

Týdenní intenzivní kurz je určen pro děti s rodiči od 6 měsíců do 4 let a pro děti bez rodičů od 4 let. Jedná se o pět lekcí, které proběhnou během jednoho týdne každý den vždy ve stejný čas. Tyto kurzy probíhají na základě dohody s přihlášenými klienty.

Tento druh kurzu doporučujeme dětem, které se z jakéhokoliv důvodu bojí vody; dětem, jejichž rodiče měli v minulosti špatnou zkušenost s vodním prostředím; dětem, které si chtějí upevnit vše, co se doposud naučili. Kurz je vhodný zejména pro děti od 3 let.

Každodenní pobyt v bazénu spojený s hravou formou výuky přináší rychlé zlepšení plaveckých dovedností dítěte. Ve skupince mohou být maximálně 4 děti, aby byl zajištěn individuální přístup. 

 Jednotlivé lekce

Pro děti s rodiči od 6 měsíců do 4 let a pro děti bez rodičů od 4 let nabízíme možnost rezervace jednotlivých lekcí plavání vedených lektorkou v rámci rozběhlých kurzů. 

Věrnostní slevy až 50 %. Informace jsou k dispozici v Centru na recepci. 

PŘI REZERVACI KURZŮ JE NUTNÉ PŘEDEM ZAPLATIT NEVRATNOU ZÁLOHU

V MINIMÁLNÍ VÝŠI 500,- Kč.