Oslavy narozenin

Proč narozeninovou oslavu u nás a proč "na klíč"? Protože za vás vše dle vašich pokynů naplánujeme a připravíme a vy se můžete věnovat jen dárkům a slavení. Nabízíme vám kompletní oslavu - prostor, výzdobu, občerstvení, dort, program. Nově nabízíme i malování na obličej a skákací hrad. Stačí si ujasnit, jak si oslavu představujete a kolik dětí a dospělých chcete pozvat a o vše ostatní se postaráme my.


Vážení rodiče, 

děkujeme vám za důvěru, o naše oslavy máte stále velký zájem. A právě proto, abychom vyhověli vašim představám a přáním a připravili oslavu, o které si budou děti vyprávět, přistupujeme k některým novým pravidlům:

1. jedna animátorka se může věnovat maximálně 10 dětem, pokud plánujete oslavu ve větším počtu dětí, musí být animátorky dvě

2. kalkulace na oslavu je pro 8 dětí, další 2 děti nad tento počet "tolerujeme" - vždy se najde mladší sourozenec kamaráda, který chtěl na oslavu taky :-), ale za každé další dítě, které nebylo nahlášeno (a které určitě z oslavy nevykážeme) budeme účtovat +300,- Kč

3. abychom neodmítali zájemce kvůli obsazenému termínu a pak měli prázdné prostory z důvodu zrušení oslavy na poslední chvíli, budeme od 13.3. 2023 účtovat zálohu na námi potvrzenou oslavu ve výši 1500,- Kč, kterou po potvrzení termínu (potvrdí naše paní provozní Aneta) zaplatíte na náš účet č. 906061002/5500, VS bude termín oslavy ve formátu ddmmrrrr (tj. například13032023) a do zprávy pro příjemce uvedete jméno oslavence. Pokud oslavu nebudete moci uskutečnit a rezervaci zrušíte do 48 hodin před termínem, zálohu vám vrátíme, jinak zůstává nám na pokrytí nákladů, které jsme již na přípravu vynaložili. Je také možnost - například v případě náhlého onemocnění dítěte - přesunout oslavu na jiný termín a zálohu využít na novou oslavu. 

Děkujeme za pochopení

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ NAROZENINOVÉ OSLAVY

Galerie dortů od našich cukrářek (pro představu - výrobu lze domluvit individuálně)