Natáčení

Chcete mít vzpomínky i z kurzu plavání?
Stejně jako máte vzpomínky z dovolené?
Nechte si udělat video s Vašimi vodníčky.

Nemáte dárek pro své rodiče, dědečky a babičky? Dejte jim netradiční DVD video se smíchem Vašich dětí z bazénu. 

Těšíte se až děti vyrostou a budete jim vyprávět jaké byly když byly malé a co všechno prováděli? Ukažte jim video jak "plavali" jako malý! Nasměje se u toho celá rodina. Každý rok si k nám do bazénu, do prostředí které Vaši děti znají, zveme pana kameramana Milana Gaža s jeho GM Videostudiem z Ostravy. 

Jak natáčení probíhá? 
Přijdete ve stanovený den a hodinu do našeho Centra volného času. Jako na normálních lekcích se převlečete a nachystáte do bazénu. Na bazénu na Vás již bude čekat pan Gažo, který se s Vámi seznámí i s Vašimi dětmi a vše Vám vysvětlí. 

Pan Gažo bude na Vás mít 15 minut v případě jednoho dítěte, v případě sourozenců 30 minut. Po celou dobu Vás bude natáčet. Na natáčení si můžete přivést i tatínka či maminku i sourozence. Video bude hotové cca do 3 týdnů. Nabízíme Vám cca 8-10 minutový videozáznam, počítačově zpracovaný (střih, obrazové a zvukové efekty, hudební podbarvení) na nosném médiu DVD.

Tak pojďte se s námi schovávat pod hladinu s celou rodinou! 

Jak se přihlásit? 
Stačí zavolat do recepce Světa dětí na dlani nebo napsat email a my už se Vám ozveme, nebo po Vaší lekci plavání se domluvit na recepci. 

Budeme se na Vás s panem Gažem těšit.

Mobil: +420 603 415 654
Mail: milangazo63@gmail.com