Herny a sály

V přízemí CVČ se nachází herna pro děti s možností dohledu nad nimi. Herna je vedle kavárny takže na své děti vidíte. Další sály jsou v prvním patře. Napravo od schodů je velký multifunkční sál kde každodenně pořádáme kurzy tance, cvičení pro děti i pro dospělé. Sál má i svou vlastní zvukovou aparaturu. Nalevo od schodů je herna a místnost určena pro co-working. Herna je cca dvakrát menší než sál s vlasním kuchyňským koutkem. Herna slouží na místo nenáročným kurzům vyrábění a kurzům jazykovým. 

VELKÝ SÁL

Na velké akce s větším počtem lidí máme k pronájmu velký sál. K zapůjčení je cca 100 židlí, 10 stolů a lavic a menší zvuková aparatura. Ve velkém sálu je malý bar, kam si můžete dát například své občerstvení. Sál je z jedné strany osázen zrcadly. Také je akusticky přijatelně řešen s umělým i přírodním osvětlením a přírodním větráním.

HERNA

Herna je v prvním patře jako velký sál. Rozlohou je přibližně dvakrát menší než velký sál. K dispozici je malý kuchyňský koutek pro případ, že by Vám nechutnala káva v kavárně, můžete si tu udělat vlastní. Na podlaze leží koberec a stejně jako ve velkém sálu jedna stěna je nově osázená zrcadly. K herně patří šatny se sprchou a uzamykatelnými skříňkami.

MALÝ SÁL

Jedná se o sál v podkroví neboli ve druhém patře naší budovy. O proti velkému sálu má nižší strop a prostorem je poloviční. Obsahuje stejně jako herna malý kuchyňský koutek a malou šatnu s uzamykatelnými skříňkami. V místnosti je velký korespondenční stůl s několika židlemi. K zapůjčení jsou lavice stoly a židle.