Bazén

Pro provozování kurzů plavání máme "Provozní řád", který je schválen Krajskou hygienickou stanicí. Z Krajské hygienické stanice jsme také v pravidelných intervalech kontrolováni.

Úklid bazénu a zázemí nám zabezpečuje úklidová firma Beladona.

Větrání probíhá prostřednictvím vzduchotechniky a také přirozeným větráním prosklenými dveřmi, které jsou součástí prosklení s výhledem na budoucí hřiště. K dispozici jsou dvě šatny /pánská a dámská/, které jsou plně vybaveny vším potřebným - vysoušeče vlasů, přebalovací stoly, uzamykatelné skříňky, sprchy, podložky, ohrádka pro děti, toalety, sprchové mýdla i šampóny.

Bazén je využíván k pořádání kurzů plavání pro rodiče s dětmi i pro děti bez rodičů, cvičíme zde aquaerobik a připravujeme i zdravotní cvičení pro seniory. Bazén si můžete o víkendu také pronajmout pro rodinné plavání.

Po plavání si můžete odpočinout a aklimatizovat se v naší kavárně, kde je dětský koutek, mikrovlnná troba, dětské nádobí, dětská toaleta i s přebalovacími stoly. Rádi Vám nabídneme drobné občerstvení /sušenky, tousty, zákusky.../ a výbornou kávu či čaj.

.