Aqua aerobik od září

 od 12. 9. 2022

Pondělí 19:00 - 20:00 

první (zkušební) lekce, jinak jen na permanentku

195 Kč

permanentka 5 lekcí

1000 Kč

permanentka 10 lekcí

1900 Kč

Milé klientky (a klienti), abychom vám mohli poskytnout kvalitní službu, museli jsme ve vašem i našem zájmu upravit pravidla. Kromě zkušební lekce bude vstup jen na permanentku, kterou zakoupíte u nás v kavárně. Permanentky, které jste zakoupily dříve a ještě nevyužily, samozřejmě platí dál.  Je nám to líto, ale středy prozatím cvičit nebudeme :-(

Rezervovat místo si můžete on-line formulářem, sms na tel. 733 111 865 nebo e-mailem na cvcrecepce@gmail.com.  Z důvodu většího zájmu žádáme o omluvení rezervace 24 hodin předem nejlépe formou sms, neomluvenou lekci škrtáme na permanentce jako využitou. Cvičit budeme při minimálním počtu 5 cvičících, maximální počet na 1 lekci je 9.  Tak si to u nás užijte :-)


Rezervace místa v kurzu - napište prosím datum, můžete rezervovat 3 lekce


PŘEDSTAVENÍ LEKTORKY:

Jmenuji se Táňa Floriánová, je mi přes 50 let.
Pracuji jako zdravotní sestřička již 30 let. Mám ráda sport a od 7 let provozuji sportovní potápění. Voda je moje srdcová záležitost. 

Po porodu mojí již 13 leté dcery jsem měla nadváhu a hledala jsem sport, který by mi pomohl zhubnout a dostat se do kondice. Objevila jsem aquaaerobic. Po první hodině již v roce 2006 jsem byla nadšená a už nikdy se cvičením neskončila. Zhubla jsem, zmizela mi celulitida, přestaly bolet záda a klouby... Opravdu aquaaerobic má mnoho pozitivních účinků na náš organismus, na naše zdraví... Celkově zvyšuje tělesnou kondici, posiluje kardiovaskulární systém, působí na cévy.... a to zábavnou formou, při které ani necítíte takovou zátěž, jakou vynakládáte... V roce 2012 jsem se rozhodla, že si udělám kurzy na cvičitelku tohoto bezva sportu :-) Od té doby předcvičuji několikrát týdně. Hodiny jsou pestré a různorodé, přizpůsobené právě cvičícím klientům. Pro mladší dynamičtější cvičení, pro jiné ročníky .-) pohodové cvičení. Moc se na vás těším. Vaše cvičitelka Táňa F. :-)